Bir BMS Grup Kuruluşudur

Hakkımızda

BMS TEL bir BMS GRUP Kuruluşudur

BMS TEL®, Türkiye’nin önde gelen demir çelik gruplarından 50 yıllık geçmişe sahip BMS GRUP kuruluşudur. 2012 yılının Ekim ayında yatırımlarının ilk aşamasını tamamlayarak üretime başlayan BMS TEL, sektöründe kısa sürede varlığını kanıtlayarak müşterileri nezninde kabul gören bir tedarikçi haline gelmiştir.

Kuruluş planları ve hedefleri çerçevesinde 2015 yılının sonlarına doğru ikinci etap yatırımlarının hazırlıklarıa başlayan BMS TEL, 2016 yılının tüm ekonomik ve politik sıkıntılarına rağmen yoluna inançla devam ederek ilk kazmayı 2016 yılı Kasım ayı içinde vurmuş ve yeni üretim hatlarını 2017 yılının ilk yarısı içinde devreye almıştır.

Yeni üretim hattı ile üretim kapasitesini %120 oranında arttıran BMS TEL, ürün portföyüne orta ve yüksek karbon telleri ilave etmiş; 0,80 mm ile 10,00 mm çap aralığında kaplamali ve kaplamasiz ürün çeşitliliği ile farklı sektörlere hizmet vermeye başlamıştır. BMS TEL®, kendi sektöründe,yurt içinde ve dünyada lider bir firma olmayı hedeflemektedir.

Bu kapsamda sunmuş oldugu kalite ,çevre politikası ve sosyal sorumluluklarla ISO 9001 – ISO 14001 – OHAS 18001 sertikalarını bünyesine katmaya hak kazanmıştır. BMS TEL®, Dilovasi Makinacılar Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alıp, üretimlerini uluslararası standartlar kapsaminda (ts, en, astm) veya müşteri talepleri kapsamında belirtilen standartlarda gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki başlıca ürünler; sıcak daldırma galvanizli tel, çinko-aluminyum alaşımlı galvanizli tel, soğuk çekilmiş tel, tavlı tel, çeşitli boylarda çubuk tel, profil tel ve diğer tel ürünleri’dir.

 

Grup Şirketlerimiz

about
about
about
about
about